SSS

Transfer ödemenizi rezervasyonunu yaparken web sitemideki 3D Güvenlikli ödeme sistemimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak istemiyor iseniz Havalimanındaki görevli müşteri temsilcimize veya hizmeti aldığınız araçdaki kaptanımıza nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca transfer gününden en geç bir gün öncesine kadar şirket hesabımıza banka havale veya eft sistemi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Almış olduğunuz hizmet için fatura istemeniz durumun da bunu rezervasyon esnasında fatura bilginiz ile birlikte biz bildirmeniz gerekmektedir.Faturanız muhasebe departmanımız tarafından kesilip transfer aracınızda verilecektir.
Rezervasyonu onaylanmış tüm misafirlerimiz terminal çıkışında havalimanı temsilcimiz veya şoförümüz tarafından isminiziniz yazılı olduğu tabela ile karşılanacaktır. Şayet havalimanındaki yoğunlukdan dolayı karşılama personelimize ulaşamaz iseniz bizlere Sms veya mail yoluyla ulaştığınız taktirde görevli arkadaşımızı kısa bir sürede olduğunuz noktaya yönlendiriyoruz
Rezervasyonlarınızı transfer saatinizden 12 saat öncesine kadar iptal ettirebilirsiniz. Daha önceden ödeme yapmış iseniz transfer ücretiniz herhangi bir kesinti olmadan iade edilir. 12 saat den az süre kalmış rezervasyon iptalleriniz de ücret iadesi yapılmamaktadır.
Geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar, gecikme olursa sizden extra bir ücret talep edilmemektedir. Operasyon departmanımız uçuş bilgilerinizi takip etmektedir. Ancak bazı zamanlarda Havalimanı uçuş sisteminden kaynaklı gecikmeler görülemediği için gecikmelerinizi bizlere mutlaka sms, telefon veya mail atarak bildirmeniz gerekmektedir. 2 saat den sonraki gecikmelerde firmamız transfer aracınızda program değişikliği yapma hakkını kullanabilir.
Talebiniz olması doğrultusunda transfer aracımıza 1 adet çocuk koltuğunu ücretsiz koymaktayız. Çocuk koltuğu ihtiyacınızı rezervasyon esnasında mutlaka bildirmelisiniz.
Konakladığınız otelden, pansiyondan, tatil köyünden veya yazlığınızdan Antalya havalimanına, Gazipaşa havalimanına, Dalaman havalimanına, Otogara, Yat limanına veya ulaşmak istediğniz herhangi bir noktaya dönüş transferi hizmeti alabiliriniz. Dönüş transferinizi en geç 1 gün önceden telefon ederek, sms (+90 539 383 44 44) veya mail atarak operasyon departmanımız ile karşılıklı teyit etmeniz gerekmektedir. Dönüş transferiniz için kararlaştırılmış saatde alınış noktasında hazır bulunmanız gerekmektedir. Özel bir durum söz konusu değil ise iç hat uçuşlarda 1 saat, Dış hat uçuşlarınızda 2 saat öncesinden havalimanında olmanız yeterli olacaktır.
Yayınlanan fiyatlar kişi başı değil araç ücretidir. Gideceğiniz mevkii listelerimizde bulunmuyorsa sitemizdeki iletişim formunu doldurup bize göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Rezervasyon sistemimiz 7/24 hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz.
Transfer esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize ödemenizi nakit olarak yapabilirsiniz.
Sizi havalimanı terminal çıkışında isminizin yazılı olduğu board ile karşılıyoruz. Eğer kalabalık esnasında boardu görememe durumu olursa telefonla bizi aradığınız taktirde sizi şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendiriyoruz.
Rezervasyonlarınızı iptal etmek için en az 2 saat önce bize e mail atarak ya da telefonla arayarak bilgi vermeniz yeterlidir.
Tüm araçlarımızda talep edildiği taktirde çocuk koltuğu ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.
İster otelde ister yazlıkta ister başka bir yerde konaklayın havalimanına ulaşımınız için bize vereceğiniz adresten havalimanına dönüş transferinizi de yapmaktayız.
Varış saatinden 24 saat öncesine kadar online rezervasyon yapabilirsiniz, karşılamanıza 24 saatten az kala yapacağınız rezervasyonları telefon ile teyid edebilirsiniz.
Varış saatinden 24 saat öncesine kadar cezasız değişiklik ve iptal yapabilirsiniz.
2 saatlik rötara kadar havalimanında beklemekteyiz, 2 saatin üzerindeki rötarlarda yolcularımızı karşılamak için en yüksek özveriyi göstermekteyiz, fakat sorumluluk kabul edilmemektedir.
4 yaş altındaki tüm çocuklara araba koltuğu temin edilir, 4 yaş üstündeki çocuklara talep üzerine araba koltuğu temin edilir.
Web sitemizde fiyat listesi güncel olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar araç fiyatıdır ve tek yön ulaşım bedelidir. Şayet arzu ettiğiniz destinasyon için fiyat bilgisine web sitemiz üzerinde ulaşamıyorsanız lütfen iletişim sayfamızdaki mail adreslerini kullanarak ya da "(+90) 0539 351 79 26" numarasını arayarak fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız gerekmektedir. Şayet rezervasyon saatinize 24 saat den az süre kalmış ise iletişim sayfamızdaki telefon numaralarını kullanarak bize ulaşabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
Herhangi bir araca binmeden lütfen size vereceğimiz veya iletişim sayfamızdaki cep telefon numaralarımızdan bizi arayınız.
Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.
-Bölgelerimiz Antalya,Gazipaşa servisimiz bulunmaktadır
Evet. Fatura bilgilerinizi rezervasyon formunu doldururken özel not olarak tarafımıza iletiniz.
Araçta sigara içilmez ama şöförünüz uygun mola yerinde size ihtiyaç molası verip sigara içmenizi sağlar.