adrasan_658_1559046478.jpg

Antalya Havalimanı Adrasan Transferleri.

Kişi Sayısı

Uçak İniş Saati

Uçak Kalkış Saati

Hemen Destek

+0539 351 79 26

7/24 Hizmetinizdeyiz

ANTALYANIN KUMLUCA İLÇESİNE BAĞLI BİR SAHİL BELDESİ OLAN ADRASAN, ANTALYA’YA  95 KM, KEMER’E 55 KM, ÇIRALI’YA 24 KM VE OLYMPOS’A 8 KM MESAFEDEDİR.

ADRASANA ULAŞMAK İÇİN ANTALYA-KUMLUCA ANA YOLUNDAN ADRASAN YÖNÜNE DOĞRU AYRILIP 18 KM SAHİLE DOĞRU YOL ALMAK GEREKMEKTEDİR.

ADRASANIN DOĞAL LİMAN ÖZELLİĞİNE SAHİP BİR KOYU VARDIR.

KUZEY-GÜNEY YÖNÜNE DOĞRU 1800 M UZANAN ADRASAN SAHİLİ 3 FARKLI ÇEŞİT KUMSAL TİPİ SUNMAKTADIR. SAHİLİN KUZEY BÖLÜMÜNDE KUMSAL TAŞLI VE DENİZ ANİDEN DERİNLEŞİR,ORTA BÖLÜMÜ KUMLUK VE TAŞLIK OLAN KISMA GÖRE DENİZ DAHA SIĞ BİR YAPIYA SAHİPTİR.SAHİLİN GÜNEY KISMI İSE İNCE KUMLU VE YAKLAŞIK 20 M AÇILSANIZ BİLE AYAKLARINIZIN YERE BASACAĞI KADAR SIĞ BİR DENİZE SAHİPTİR.

ADRASAN SAHİLİ GERÇEK BİR DOĞA HARİKASIDIR.

GENELLİKLE ÖĞLEDEN SONRA ÇIKAN VE KARADAN DENİZE DOĞRU ESEN BATI RÜZGÂRI SAYESİNDE KOY, DALGASIZ VE BİR GÖL GİBİ SAKİN BİR DENİZE SAHİPTİR.

ADRASAN YEŞİLİN, MAVİNİN VE DENİZDEN DOĞAN GÜNEŞİN KEYFİNİ ÇIKARABİLECEĞİNİZ SAKİN BİR TATİL CENNETİDİR.

ADRASAN DA SAHİLİN KUZEY BÖLÜMÜNDEKİ MUSA DAĞININ ETEĞİNDE VE KOCAMUAR BÖLÜMÜNDE OLMAK ÜZERE 2 ADET TARİHİ KALE BULUNMAKTADIR.

ADRASAN DAĞ YÜRÜYÜŞÜ VE SERBEST TIRMANIŞ YAPMAYA ÇOK MÜSAİT OLAN PARKURLARLA DOLUDUR. BU SAYEDE DOĞANIN ZEVKİNİ SONUNA KADAR YAŞAYABİLECEKSİNİZ.