lara_181_1559051988.jpg

Antalya Havalimanı Lara Transferleri.

Kişi Sayısı

Uçak İniş Saati

Uçak Kalkış Saati

Hemen Destek

+0539 351 79 26

7/24 Hizmetinizdeyiz

Lara, Antalya'nın merkeze yakın en popüler tatil bölgesi. "Oteller bölgesi" olarak da bilinen Lara'nın uzun sahil şeridi, birbirinden kaliteli otelleri ve hareketli ama aynı zamanda karmaşadan uzak yaşamı her yıl burayı onbinlerce turistin konaklama için tercih etmesini sağlıyor.
Eğer tatil ve konaklama için Lara'yı tercih ettiyseniz bilin ki Antalya'nın merkezinde sayılırsınız. Pek çok yere yakın mesafede olacak ama aynı zamanda şehrin gürültüsünden de uzakta keyifle tatil yapacaksınız. Lara'da gezilecek yerler neresidir, Lara'da nereler görülmeli merak ediyorsanız, sizi için hazırladığımız pratik listeye göz atabilirsiniz.

Lara'da gezilecek yerlerin başında eşsiz kumsallar ve sahil şeridi geliyor. Akdeniz'in masmavi ve tertemiz denizinin tadını yılın 7-8 ayı çıkarabileceğiniz Lara plajlarında sımsıcak güneşin, kumsalların ve yüzmenin keyfini sürebilirsiniz. Aynı zamanda Lara sahilinde bulunan restoranları, çarşıyı ve çeşitli mekanları da gezebilirsiniz.

Lara, Antalya Merkez'e birkaç km uzaklıkta bulunuyor. Şehir merkezindeki plajları, tertemiz sahilleri, tarihi gezi noktalarını gezebilirsiniz. Yalnızca şehir merkezinde değil; Antalya'nın tamamı gezilecek ve keşfedilecek eşsiz güzellikler ile dolu.